הפתרונות שלנו

תפוקת תהליך הפיתוח העסקי

תפוקות תהליך הפיתוח העיסקי של משרד עורכי דין מיועדות להעצים את נקודות החוזקה של המשרד, לאתר ולחזק את נקודות התורפה מול המתחרים ולסייע למשרד לקבל החלטות חיוניות כגון: פיתוח תחומי עיסוק נוספים, תחמור תיקים, שימור עובדים, תגמול שותפים, מיזוג ועוד.

 

הקמת משרד עורכי דין

הדרך להקמת המשרד היא קריטית להמשך קיומו ומהווה את אבני הבניין להתמודדות הצפוייה במהלך פעילות המשרד. אנשי מפתח מתמחה בייעוץ אסטרטגי ובליווי עסקי למשרדי עורכי דין ותסייע לכם לבנות תשתית טובה תוך מתן תשובות לדילמות כה רבות שבהן נתקלים בתחילת התהליך של הקמת משרד.

 

מיזוגים

מיזוגים בין משרדי עורכי דין דורשים בניית מודילים ייחודיים. אנשי מפתח מאתרת את המשרד המתאים לגודל, לתחומי העיסוק הנדרשים ולתרבות הארגונית המתאימה לכם ובונה את המודל המדוייק שיביא את המיזוג להצלחה. הצורך להרחיב ולגוון את סל תחומי העיסוק המשפטיים, להעמיק בנושאים מסויימים ולגדול במספר עורכי דין הם הגורמים העיקריים לרכישות ולמיזוגים בין משרדי עורכי דין .

אסטרטגיה

העידן החדש אינו פוסח על אף מקצוע חופשי וגם עריכת דין עוברת תהפוכות ותמורות גדולות. משרדי עורכי דין שלא ישכילו לעלות על הגל החדש יוותרו מאחור. אנחנו כאן כדי לתת לכם את הכלים לבניית אסטרטגיה מתאימה לצרכים שלכם ולמיתוג המשרד.

ייעוץ ארגוני

ארגון והובלה של משרד עורכי דין הינם תהליכים חיוניים, רגישים ומתמידים. אנשי מפתח מלווה משרדי עורכי דין בכל ההיבטים הנגזרים מהמבנה הארגוני, הן ברמת זרימה עבודה והרווחיות והן במבנה האנושי, בכל הקשור לקידום ושימור עובדים, קידום קריירה וניהול השותפות.

שיווק דיגיטלי

עורכי דין הפנימו שלקוחות פוטנציאליים כבר אינם מסתפקים בהמלצה "מפה לאוזן" כשיקול יחיד לבחירת שירותיו של עורכי דין , אלא מוסיפים ומקיימים בירורים אודותיו באינטרנט ובכלל זאת ברשתות החברתיות. באנשי מפתח מטפלים עבורך בהקמת אתרים, SEO ובניהול הרשתות החברתיות.