מיזוגים והשמת עורכי דין בכירים

מיזוגים והשמת עורכי דין בכירים ושותפים

הצורך להרחיב ולגוון את סל תחומי העיסוק המשפטיים, להעמיק בנושאים אחרים ולגדול במספר עורכי הדין הם הגורמים העיקריים למיזוגים בין משרדי עורכי דין ורכישות של משרדים.
הן תהליך המיזוג והן תהליך הרכישה הם מורכבים, ודורשים מיומנויות וניסיון בליווי מיזוגים. המשרד שלנו מציע ליווי, משלב איתור המשרד למיזוג/רכישה ועד להשלמת המיזוג ויצירת תרבות ארגונית אחידה. על מנת שהסינרגיה בין המשרדים תמומש, יש חשיבות לליווי המשרד לאחר המיזוג/רכישה. העשייה שלנו מזה שני עשורים בקרב משרדי עורכי דין מאפשרת קבלת מידע שוטף לגבי המגמות בשוק עריכת דין, וליזום פעילות ייחודית המבוססת על אימון הדדי.
מיזוגים בין משרדי עורכי דין דורשים בניית מודלים ייחודים לתגמול.

אנשי מפתח מסייעת בבניית מודל לתגמול כולל של המשרד המאוחד. מניסיוננו הרב בנושא מיזוגים ניתן לקבוע כי הצלחתו של מיזוג דורשת תשומת לב ניהולית מתמדת על מנת להביא למימוש יעדי המיזוג.

השמת עורכי דין בכירים ושותפים

​השמת עורכי דין בכירים ושותפים הינה תהליך מורכב, ארוך ולעיתים קשה מאוד למצוא את עורך הדין בעל הפרופיל המתאים. השמת עורכי דין בכירים ושותפים היא משימה מורכבת מאחר שעל אלה להיות בעלי ניסיון רב, כישורים אישיים גבוהים מחד, ועליהם להיות המוכשרים להתחיל בעבודה במהירות, רצוי עם קשרים ויכולת הבאת לקוחות מאידך.

גיוס עורכי דין בעלי תכונות אלה דורש הבנה בתהליכי גיוס ומיון משלב האיתור, דרך תהליכי מיון המתאימים למשרדכם ועד למיונים הסופיים. הכרת מפת שוק עורכי הדין והקשרים שנבנו עם עורכי דין במהלך השנים הם הבסיס עליו נשען תהליך השמת עורכי דין בכירים ושותפים.