פיתוח עסקי

מינוף פעילות המשרד

פיתוח עסקי משמעו מינוף המצב הקיים לצמיחה כלכלית והתפתחות עסקית של המשרד, בכיוונים המתאימים לכם. התוכנית לפיתוח עסקי כוללת בניית מפה נוכחית ועתידית והרכבת תוכנית ריאלית עם תפוקות מדידות.

במהלך תהליך הפיתוח העסקי של המשרד, הכולל מספר שלבים, מתאפשרים הבנה וניתוח מדויקים של התהליכים הארגוניים, ומתבצעת בדיקה של הסוגיות הארגוניות הרלוונטיות מזוויות שונות.

תהליך פיתוח עסקי המשולב עם ייעוץ אסטרטגי מיועד לבחון את התנהלות המשרד. ניתוח התהליכים נעשה על בסיס ניסיון רב שנצבר בעבודה עם משרדי עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים.

מדריכי דירוג

מדריכי הדירוג של משרדי עורכי דין הפכו לכלי שיווק אפקטיבי לקביעת פרמטרים של איכות בסקטור משרדי עורכי דין. הסביבה התחרותית איתה מתמודדים משרדי עורכי דין בארץ ובחו"ל מחייבת יצירת בידול וסטנדרטים גבוהים.

הן אם המטרה שלכם היא חיזוק המותג או חשיפה, נוכל לסייע בבחירת האפשרויות הטובות ביותר עבורכם, תוך קיום תקשורת שוטפת עם החוקרים של מדריכי הדירוג המקומיים והבינלאומיים.

יצירת הזדמנויות עיסקיות עבור לקוחותיכם ועבודה משפטית עבורכם

חתימת הסכמי שיתופי הפעולה בין ישראל לבין איחוד האמירויות מזמנת אפשרות למימוש הפוטנציאל הקיים באיזור בתחומי ההשקעות, הטכנולוגיה, הנדל"ן הבריאות, האבטחה, הפודטק, הפינטק ועוד.

באמצעות הקשרים שיצרנו באיחוד האמירויות, הן עם אנשי עסקים והן עם משרדי עורכי דין, נוכל לסייע לקידום ופיתוח קשרי שיתוף פעולה בין לקוחותיכם לבין אנשי עסקים וממשל באיחוד האמיוריות.

מר תומר מגל, יזם ויועץ אסטרטגי עיסקי בינלאומי, הצטרף לאנשי מפתח כראש מחלקת פיתוח עיסקי לעורכי דין בכל הקשור לעסקי ישראל– איחוד האמירויות . המומחיות של תומר היא ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים בין עורכי דין ולקוחותיהם לבין קהילת אנשי העסקים ומשרדי עורכי דין באיחוד האמירויות.

תומר הוא יו"ר מועדון ההשקעות ישראל– איחוד האמירויות
Israel- UAE Investment Club

– רוצים למנף את הפעילות העיסקית של המשרד?

– מתלבטים לגבי השתתפות המשרד במדריכי הדירוג?

– מעוניינים במתן ליווי משפטי באיחוד האמירויות?

אנא מלאו את הטופס שבתחתית הדף