פיתוח עסקי

מדריכי דירוג

מדריכי הדירוג של משרדי עורכי דין הפכו לכלי שיווק אפקטיבי לקביעת פרמטרים של איכות בסקטור משרדי עורכי דין. הסביבה התחרותית איתה מתמודדים משרדי עורכי דין בארץ ובחו"ל מחייבת יצירת בידול וסטנדרטים גבוהים.

מדריכי דירוג של משרדי עורכי דין מספקים במת הערכה ייחודית לציבור הלקוחות הפוטנציאליים של עורכי דין ומקור יצירת עסקים חדשים . באמצעות תהליך הכולל ראיונות, משובים ותחקירים מדריכי הדירוג הפכו לכלי חשוב בתחום ה- Legal Marketing.

כיצד לבחור במדריכים המתאימים לסוג הפעילות המשפטית שלכם? לאלו קטגוריות כדאי להגיש מועמדות לפרסום ובאיזו דרך לעשות זאת? איך להפיק תועלת בצורה אופטימלית במינוף שמציעים מדריכי הדירוג?

הן אם המטרה שלכם היא חיזוק המותג או חשיפה, נוכל לסייע בבחירת האפשרויות הטובות ביותר עבורכם, תוך קיום תקשורת שוטפת עם החוקרים של מדריכי הדירוג המקומיים והבינלאומיים.

מינוף פעילות המשרד

פיתוח עסקי משמעו מינוף המצב הקיים לצמיחה כלכלית והתפתחות עסקית של המשרד, בכיוונים המתאימים לכם. התוכנית לפיתוח עסקי כוללת בניית מפה נוכחית ועתידית והרכבת תוכנית ריאלית עם תפוקות מדידות.

במהלך תהליך הפיתוח העסקי של המשרד, הכולל מספר שלבים, מתאפשרים הבנה וניתוח מדויקים של התהליכים הארגוניים, ומתבצעת בדיקה של הסוגיות הארגוניות הרלוונטיות מזוויות שונות.

תוצאות תהליך הפיתוח העסקי של המשרד מיועדות להעצים את נקודות החוזקה, לאתר ולחזק את נקודות התורפה מול המתחרים ולסייע למשרד לקבל החלטות חיוניות כגון, פיתוח תחומי עיסוק נוספים, תמחור תיקים, שימור עובדים, תגמול שותפים, מיזוג ועוד.

תהליך פיתוח עסקי המשולב עם ייעוץ אסטרטגי מיועד לבחון את התנהלות המשרד. ניתוח התהליכים נעשה על בסיס ניסיון רב שנצבר בעבודה עם משרדי עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים.

ליווי בהקמת המשרד משרד עורכי דין

  • בשלב תכנון המשרד נערוך עמכם פגישות שנועדות לכוון ולסייע לכם בבניית תוכנית ההקמה שתהווה בסיס יציב להמשך. נערוך היכרות, נחשף ליכולות ולשאיפות שלכם מבחינה מקצועית ופיננסית בכדי לגבש את הציפיות (הריאליות) שלכם מתפוקת המשרד, ונעקוב אחר הביצוע
  • נוכל נסייע לכם ביצירת תוכנית עבודה מלאה להקמת המשרד מבחינת מיקום, שותפויות, שירותים, דרכי שיווק, מודל עסקי ועוד
  • במהלך התקופה הראשונה לפתיחת המשרד תוכלו לקבל ליווי עסקי הכולל פגישות קבועות לבחינת התקדמות המשרד, ונלווה אתכם בצעדיכם הראשונים. נסייע בהתמודדויות שתחוו בתחומים השונים וניתן לכם כלים לביצוע החלטות שיסייעו לכם גם בעתיד.
  • אתם תרגישו שיש לכם את התמיכה המקצועית והעסקית הדרושה לכם ואינכם לבד בשלב הרגיש והמורכב הזה. לחברת אנשי מפתח ניסיון רב בייעוץ למשרדי עורכי דין והחברה ליוותה עורכי דין רבים בשלבים שונים של הקמת משרד. הנסיון שלנו יסייע לכם להימנע מטעויות שעולות זמן וכסף רב.
ניהול השיווק למשרד עורכי דין במיקור חוץ

כיום אין ספק שמשרד עורכי דין חייב לפעול השיווקי. כל בעל משרד מודע לכך
אבל…המציאות היא שעורכי דין עסוקים בעבודה המשפטית: הופעות ודיונים, כתיבת כתבי בית דין, הגשות , פגישות ועוד. כל אלה, יניבו שכר טרחה מיידי ובאופן טבעי שיווק המשרד נדחק הצידה, לטובת עוד תיק ועוד דיון.

טיפול בשיווק המשרד הפך לעניין מורכב, בעיקר בעקבות הערוצים השיווקיים הרבים והמגוונים העומדים לרשותם של כל משרד עורכי דין. כמו בכל תחום, יש עלויות ואיכויות שונות אותן יש לבדוק ולבחון לאור הצרכים של המשרד.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שיטת העבודה LegOut

Legal Marketing Outsourcing

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה, שאלה וייעוץ בתחומי פעילות המשרד.
צרו עימנו קשר באמצעות הטופס, בדוא"ל או בטלפון, ונענה בהקדם.

03-6479363

office@keypeople.co.il

03-6479363

office@keypeople.co.il

צור קשר

צור קשר 03-6479363