פיתוח עסקי

יצירת הזדמנויות עיסקיות עבור לקוחותיכם ועבודה משפטית עבורכם

חתימת הסכמי שיתופי הפעולה בין ישראל לבין איחוד האמירויות מזמנת אפשרות למימוש הפוטנציאל הקיים באיזור בתחומי ההשקעות, הטכנולוגיה, הנדל"ן הבריאות, האבטחה, הפודטק, הפינטק ועוד.

באמצעות הקשרים שיצרנו באיחוד האמירויות, הן עם אנשי עסקים והן עם משרדי עורכי דין,  נוכל לסייע לקידום ופיתוח קשרי שיתוף פעולה בין לקוחותיכם לבין אנשי עסקים וממשל באיחוד האמיוריות.

מר תומר מגליזם ויועץ אסטרטגי עיסקי בינלאומיהצטרף לאנשי מפתח כראש מחלקת פיתוח עיסקי לעורכי דין בכל הקשור לעסקי ישראלאיחוד האמירויות . המומחיות של תומר היא ביצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים בין עורכי דין ולקוחותיהם לבין קהילת אנשי העסקים ומשרדי עורכי דין באיחוד האמירויות.

תומר הוא יו"ר מועדון ההשקעות ישראלאיחוד האמירויות
 Israel- UAE Investment Club

– רוצים למנף את הפעילות העיסקית של המשרד?

– מתלבטים לגבי השתתפות המשרד במדריכי הדירוג?

– מעוניינים במתן ליווי משפטי באיחוד האמירויות?

אנא מלאו את הטופס שבתחתית הדף

 

מינוף פעילות המשרד

פיתוח עסקי משמעו מינוף המצב הקיים לצמיחה כלכלית והתפתחות עסקית של המשרד, בכיוונים המתאימים לכם. התוכנית לפיתוח עסקי כוללת בניית מפה נוכחית ועתידית והרכבת תוכנית ריאלית עם תפוקות מדידות.

במהלך תהליך הפיתוח העסקי של המשרד, הכולל מספר שלבים, מתאפשרים הבנה וניתוח מדויקים של התהליכים הארגוניים, ומתבצעת בדיקה של הסוגיות הארגוניות הרלוונטיות מזוויות שונות.

תהליך פיתוח עסקי המשולב עם ייעוץ אסטרטגי מיועד לבחון את התנהלות המשרד. ניתוח התהליכים נעשה על בסיס ניסיון רב שנצבר בעבודה עם משרדי עורכי דין ובעלי מקצועות חופשיים.

 

 

מדריכי דירוג

מדריכי הדירוג של משרדי עורכי דין הפכו לכלי שיווק אפקטיבי לקביעת פרמטרים של איכות בסקטור משרדי עורכי דין. הסביבה התחרותית איתה מתמודדים משרדי עורכי דין בארץ ובחו"ל מחייבת יצירת בידול וסטנדרטים גבוהים.

הן אם המטרה שלכם היא חיזוק המותג או חשיפה, נוכל לסייע בבחירת האפשרויות הטובות ביותר עבורכם, תוך קיום תקשורת שוטפת עם החוקרים של מדריכי הדירוג המקומיים והבינלאומיים.

ליווי בהקמת המשרד משרד עורכי דין

  • בשלב תכנון המשרד נערוך עמכם פגישות שנועדות לכוון ולסייע לכם בבניית תוכנית ההקמה שתהווה בסיס יציב להמשך. נערוך היכרות, נחשף ליכולות ולשאיפות שלכם מבחינה מקצועית ופיננסית בכדי לגבש את הציפיות (הריאליות) שלכם מתפוקת המשרד, ונעקוב אחר הביצוע
  • נוכל נסייע לכם ביצירת תוכנית עבודה מלאה להקמת המשרד מבחינת מיקום, שותפויות, שירותים, דרכי שיווק, מודל עסקי ועוד
  • במהלך התקופה הראשונה לפתיחת המשרד תוכלו לקבל ליווי עסקי הכולל פגישות קבועות לבחינת התקדמות המשרד, ונלווה אתכם בצעדיכם הראשונים. נסייע בהתמודדויות שתחוו בתחומים השונים וניתן לכם כלים לביצוע החלטות שיסייעו לכם גם בעתיד.
  • אתם תרגישו שיש לכם את התמיכה המקצועית והעסקית הדרושה לכם ואינכם לבד בשלב הרגיש והמורכב הזה. לחברת אנשי מפתח ניסיון רב בייעוץ למשרדי עורכי דין והחברה ליוותה עורכי דין רבים בשלבים שונים של הקמת משרד. הנסיון שלנו יסייע לכם להימנע מטעויות שעולות זמן וכסף רב.
ניהול השיווק למשרד עורכי דין במיקור חוץ

כיום אין ספק שמשרד עורכי דין חייב לפעול השיווקי. כל בעל משרד מודע לכך
אבל…המציאות היא שעורכי דין עסוקים בעבודה המשפטית: הופעות ודיונים, כתיבת כתבי בית דין, הגשות , פגישות ועוד. כל אלה, יניבו שכר טרחה מיידי ובאופן טבעי שיווק המשרד נדחק הצידה, לטובת עוד תיק ועוד דיון.

טיפול בשיווק המשרד הפך לעניין מורכב, בעיקר בעקבות הערוצים השיווקיים הרבים והמגוונים העומדים לרשותם של כל משרד עורכי דין. כמו בכל תחום, יש עלויות ואיכויות שונות אותן יש לבדוק ולבחון לאור הצרכים של המשרד.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שיטת העבודה LegOut

Legal Marketing Outsourcing

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה, שאלה וייעוץ בתחומי פעילות המשרד.
צרו עימנו קשר באמצעות הטופס, בדוא"ל או בטלפון, ונענה בהקדם.

03-6479363

office@keypeople.co.il

03-6479363

office@keypeople.co.il

צור קשר

צור קשר 03-6479363