הצוות שלנו

ליאור לוין

פיתוח עיסקי למשרדי עורכי דין

ליאור הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה. מסייע למשרדי עורכי דין בבניית קשרים עיסקיים בענפים הרלוונטיים להם, בניהול המשרד ובהשמת בכירים.

מייצג את אנשי מפתח באזור חיפה והצפון.

ליאורה לבנשטיין

מנכ"לית

בראש צוות אנשי מפתח עומדת ליאורה לבנשטיין – יועצת ארגונית בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל- אביב, המתמחה מזה 20 שנים בהכנת תכניות פיתוח עיסקי ואסטרטגי למשרדי עורכי דין תוך ליווי המשרד בכל תהליך העבודה. טרם החלה עבודתה עם משרדי עורכי דין, ליאורה צברה ניסיון בייעוץ ארגוני בקרב חברות מסחריות וארגונים ציבוריים. בעבודתה, ליאורה מתמקדת בפיתוח עיסקי של משרדי עורכי דין באמצעות ניתוח ביצועים כספיים, ליווי מהלכים עיסקיים של מיזוגים בין משרדי עורכי דין מיתוג המשרד ושיווק השירותים המשפטיים בדרך יעילה וממוקדת מטרה התואמת את אופיו של כל משרד. ספרה של ליאורה "ניהול משרדי עורכי דין – כל הדרכים לניהול עסק רווחי ומצליח" הוא הספר היחידי הקיים בשפה העברית בתחום ניהול משרדי עורכי דין. ספרה השני בנושא "שיווק משרדי עורכי דין במדיה הדיגיטלית" יצא לאור לאחרונה בהוצאת בורסי ספרות משפטית.

קרן נדלר

מנהלת שיווק דיגיטלי

קרן הינה בעלת ניסיון בתחום השיווק והשיווק הדיגיטלי למעלה מ-20, הינה בעלת תואר שני במנהל עסקים MBA התמחות בשיווק.

קרן מביאה ראיה אסטרטגית במפגש עם כל לקוח, בזכות ניסיונה בתחום השיווק המסורתי בכלל ובתחום השיווק הדיגיטלי בפרט.

קרן מתאימה למשרד עורכי דין את תמהיל השיווק הנכון במיוחד עבורו. לקרן ניסיון בהקמת אתרי תדמית, דפי נחיתה, הקמה וניהול קמפיינים בגוגל, ניסיון עסקי ברשתות החברתיות, ויכולת ניתוח הפעילות הדיגיטלית באמצעות גוגל אנליטיקס.

אלכס ונדרוב

חבר הנהלת אנשי מפתח וראש תחום יעוץ פיננסי למשרדי עורכי דין

אלכס מוסמך לראית חשבון ובוגר חוג לחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, בעל תואר B.Sc בהנדסה אזרחית מהטכניון . לשעבר מנהל כספים בחברות בפריסה ארצית אשר העסיקו אלפי עובדים ועבד מול משרדי עורכי דין במשק. ב2015 הצטרף לאנשי מפתח כיועץ עיסקי למשרדי עורכי דין. 

עו"ד דוד משה-חי

ראש תחום מיזוגים והשמות של עורכי דין בכירים

עומד בראש תחום מיזוגים והשמות של עורכי דין בכירים. עו"ד משה – חי מלווה תהליכי מיזוג והצטרפות של משרדי עורכי דין משלב האיתור, דרך המו"מ, כריתת הסכם המיזוג עד להשלמת תהליך המיזוג. עו"ד משה – חי מטפל במיזוגים של משרדים מכל סדר גודל. היכרותו המעמיקה עם סקטור עורכי הדין, צרכיו ומאפייניו היחודיים, מקנים לו ראייה רחבה ויכולת התאמה המשלבת הבנת הצרכים המקצועיים של המשרד והתרבות הארגונית שלו.

תומר מגל

ראש מחלקת פיתוח עסקי

תומר מגל הוא ראש מחלקת פיתוח עיסקי לעורכי דין באנשי מפתח בכל הקשור לאיחוד האמירויות. לתומר נסיון עשיר ביזמות עיסקית.
תומר יפגיש אתכם עם מגוון אפשרויות עיסקיות עבורכם ועבור לקוחותיכם בתחומי הטכנולוגיה, הנדל"ן, הפינטק, הלוגיטיקה ועוד.

עו"ד עמיחי לבנשטיין

מנהל שיווק

עו"ד לבנשיין הינו בוגר המרכז הבינתחומי הרצליה במשפטים ובמנהל עסקים (מגמת שיווק). מזה עשור עוסק בשיווק של עסקים נותני שירות, תוך יצירת אסטרטגיה שיווקית והקמת צוותי שיווק אינטרדיסציפלינריים שכוללים את תחומי הפרסום, יחסי הציבור ושיווק באינטרנט. עו"ד לבנשטיין תורם לאנשי מפתח מנסיונו ומיכולותיו בתחום הפיתוח העיסקי והפיתוח הרשתי. כמו כן, עו"ד לבנשטיין מתכנן ומנהל אירועים עסקיים עבור משרדי עורכי דין.

נחמה לוי

מנהלת לוגיסטיקה ותחום קשרי לקוחות

מנהלת לוגיסטיקה. ניהלה אגפי משאבי אנוש בארגונים שונים.
משמשת כחונכת ויועצת למנכ"לים של משרדי עורכי דין תוך התאמה לצרכים היחודיים של כל משרד. נחמה מביאה לאנשי מפתח את נסיונה הרב בהכנת ארגונים למבדקים לצורך קבלת תקן 9000 ISO של מכון התקנים בישראל וזאת לצורך שיפור מתמיד של תהליכי העבודה והתייעלותה.
בנוסף, מנהלת נחמה את תחום קשרי הלקוחות באנשי מפתח.

ענבל קהא צור

מנהלת תחום הדרכות והשתלמויות לעורכי דין

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות. ענבל מנהלת את תחום ההדרכות וההשתלמויות לעורכי הדין באנשי מפתח.
בעלת תואר שני בלימודי עבודה באוניברסיטת תל אביב, ובעלת ניסיון רב בתהליכי שירות מכירות וניהול במגזר העסקי והציבורי.
ענבל מתמחה בהדרכות, סדנאות והרצאות לקבוצות מנהלים ועובדים.
בנוסף, מתמחה ענבל בייעוץ, פיתוח וליווי של מנהלים וצוותים במקומות עבודה.

עו"ד חנה קציר

מומחית לכתיבה ועריכה של ספרות ומסמכים משפטיים

עוסקת בכתיבה ועריכה של ספרות ומסמכים משפטיים. עו"ד קציר פרסמה ספרים ומאמרים. עורכת ומגיהה עבודות עבור שופטים ועורכי דין. נציגת ציבור בועדת ערר לתכנון ובניה במחוז חיפה.  בעבר, הייתה עו"ד קציר במשך שנים רבות חברת מערכת של הבטאון "בדלתיים פתוחות" של ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין ועורכת משנה של העיתון. כמו כן, עוסקת עו"ד קציר בכתיבת תוכן לאתרים עבור משרדי עורכי דין, בקופירייטינג, ניסוח פוסטים במדיה החברתית, כתיבת ניוזלטר משרדי וניהול קבוצת עורכי דין מובילה בפייסבוק.

שירז עדין

מומחית לאסטרטגיית תוכן ויצירת תוכן שיווקי

מומחית לאסטרטגיית תוכן ויצירת תוכן שיווקי בעברית ובאנגלית בהתאמה לכל ערוצי המותג. שירז הצטרפה לאנשי מפתח לאחר עבודה רבת שנים בחברות היי-טק מובילות בהן מילאה תפקידים ניהוליים.

גל קרפטי

מומחית בבנייה ועיצוב של ניוזלטרים

מומחית בבנייה ועיצוב של ניוזלטרים שמשרדי עורכי דין שולחים ללקוחותיהם בהתאם לדרישות הספציפות של כל משרד ומשרד. גל יודעת להציע פתרונות יצירתיים לבעיות המתעוררות במהלך בניית הניוזלטר כדי להגיע לתוצאות האופטימליות.

מידן שם טוב

יועץ עיסקי ופיננסי

יועץ עסקי ופיננסי, בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון וניהול סיכונים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר שני (M.Sc) במתמטיקה פיננסית עם התמחות בניהול סיכונים ואקטואריה מהפקולטה למדעים מדויקים באוניברסיטת בר-אילן.

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה, שאלה וייעוץ בתחומי פעילות המשרד.
צרו עימנו קשר באמצעות הטופס, בדוא"ל או בטלפון, ונענה בהקדם.

03-6479363

office@keypeople.co.il

03-6479363

office@keypeople.co.il

צור קשר

צור קשר 03-6479363