אודות אנשי מפתח

אנשי מפתח – פיתוח עסקי, שיווקי (Legal Marketing) ואסטרטגי למשרדי עורכי דין

אנשי מפתח מתמחים במתן ייעוץ עסקי ושיווקי למשרדי עורכי דין, לצורך מתן מענה לצרכים הניהוליים, השיווקיים והארגוניים של המשרד. אנשי מפתח מספקים פתרונות למשרד עורכי דין כארגון ומלווים אותו בשלבים השונים של התפתחותו, על מנת שזה יוכל להגשים את המטרות המקצועיות והעסקיות שהציב לעצמו.

המטרה שלנו היא לפעול להגדלת ההכנסות של משרד עורכי דין כארגון עסקי וייעול התנהלותו על מנת להשיג תוצאות מקצועיות ועסקיות טובות יותר. אנו לומדים להכיר את המשרד לעומק בכל היבטיו ולאחר מכן מכינים עבורו אסטרטגיה המיוחדת והמתאימה לו, הכוללת תכנית שיווק ממוקדת לרבות שיפור שיטות העבודה,  ובנוסף לכך מעניקים ייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי.

מרבית משרדי עורכי הדין מתנהלים במסגרת של שותפות. אנשי מפתח מלווים את השותפות בכל הנוגע למנגנוני תגמול הן של השותפים והן של עורכי הדין השכירים.

אנשי מפתח מלווים עורכי דין בהצטרפותם למשרדים בין כשכירים ובין כשותפים. משרדי עורכי דין הבוחנים אפשרויות למיזוג ימצאו באנשי מפתח את הידע, הניסיון ואף ואת השותפים האסטרטגיים המתאימים שנאתר עבורם.

בנוסף, אנשי מפתח פעילים במחלקות משפטיות של ארגונים פרטיים וציבוריים. העבודה במחלקות המשפטיות כוללת רה-ארגון של האגף המשפטי, יצירת נהלי עבודה ושיטות בקרה.

צוות אנשי מפתח מורכב ממומחים בעלי ותק וניסיון רב מדיסציפלינות שונות מתחום הארגון, הניהול, הדיגיטל והפיננסיים. המומחיות המשולבת שלנו מספקת מגוון פתרונות ייחודיים ומטרייה רחבה של שירותים למשרדי עורכי דין.

לאור הדינמיות בסקטור של עורכי דין, נפתחים מדי שנה עשרות משרדי עורכי דין חדשים. אנשי מפתח מלווים את המשרדים החדשים משלבי ההקמה ומתאימים להם תוכניות עבודה. כמו כן, אנשי מפתח מעניקים ייעוץ ארגוני למשרדים קיימים, כדי לשפר את תהליכי העבודה.

* הקמת משרד עורכי דין
* פיתוח עסקי
* ייעוץ ארגוני
* ניהול שיווק המשרד במיקור חוץ
* שירותי שיווק דיגיטלי
* רה-ארגון המשרד/מחלקה משפטית
* תוכניות תגמול עבור שותפים ושכירים
* מיזוגים והשמה של עורכי דין בכירים
* סדנאות, סמינרים והדרכות

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה, שאלה וייעוץ בתחומי פעילות המשרד.
צרו עימנו קשר באמצעות הטופס, בדוא"ל או בטלפון, ונענה בהקדם.

03-6479363

office@keypeople.co.il

03-6479363

office@keypeople.co.il

צור קשר

צור קשר 03-6479363