שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי לעורכי דין
הנכוחתות במדיה הדיגיטלית הפכה לחלק מהותי ובלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק של עורכי דין. כיום, לקוחות פוטנציאליים כבר אינם מסתפקים בהמלצה "פה לאזן" כשיקול יחדי לבחירת שירותיו של עורך דין, אלא מוסיפים ומקיימים בירורים אודותיו באינטרנט טבכלל זאת ברשתות החברתיות.
נוכחות, נגישות ונראות נכונות של עורך הדין במדיה הדיגיטלית הן קריטיות להצלחתו המקצועית והעיסקית של כל משרד עורכי דין .

אנו מציעם מטריה רחבה של השרותים הדיגיטליים המותאמים לסקטור עורכי דין, לקהל היעד של המשרד ולצרכיו, ברמה מקצועית גבוהה הן ברמה הטכנית והעיצובית.
בניית אתר –אופטימיזציה- קידום ממומן בגוגל- פרסום ברשת המדיה של גוגל- רשתות חברתיות- ניהול דף פייסובק- ניהול דף לינקדאין- קדיום בפורטלים משפטיים- שיווק באמצעות תוכן (אאוטבריין, טאבולה)- כתיבת תוכן שיווקי לעורכי דין

 

 

שיווק דיגיטלי לעורכי דין

כתיבת תוכן לאתרים ולרשתות חברתיות

עולם השיווק הדיגיטלי מכתיב לעורכי הדין שרוצים לקדם את משרדם נורמות שונות של כתיבה אליה הם מורגלים.
כדי להצליח בשיווק הדיגיטלי אנו נדרשים לכתיבה שיווקית, ייחודית וממגנטת. על עורך הדין להשרות תחושה "שיש עם מי לדבר" מבחינת מקצועיות. המסרים חייבים לעורר תחושה של אמון , ידע, מיומנות ושירות מיטבי. אחת הדרכים להעביר מסרים כאלה היא באמצעות תכנים באתר האינטרנט של המשרד, ברשתות החברתיות, בבלוגים ובמאמרים.

להעביר את המסר !
שיווק בדרך של כתיבת תוכן מקצועי יעביר את המסר הנכון ללקוח הפוטנציאלי ויקל עליו את הבחירה.
חלק מן הלקוחות הפוטנציאליים שלכם פוגשים תחילה את הפרסומים שלכם ולאחר מכן הם יפגשו אתכם. לכן, התוכן של אתר האינטרנט, הדפים החברתיים, המודעות והמאמרים שאתם מפרסמים הם אלה שיגרמו ללקוחות להתעניין בשירותים שאתם מציעים.

אי לכך, נוצר צורך חיוני במשרד עורכי דין ליצור תוכן שיווקי בצורה מקצועית. ישנם מספר כללים בסיסיים ביצירת תוכן שיווקי, כגון תמצות המסרים באופן שיווקי וסידור התכנים באתר.
האסטרטגיה לפיה אתם מבצעים מערך שלם של פרסומים דורשת עבודה שיווקית מרובה מעבר לכללים הללו, כגון הצגת התועלות של השירותים שאתם מעניקים בדרך שמדברת אל הלקוחות ועוד.
יצירת תכנים זהו מקצוע בפני עצמו ואנשי מפתח תסייע לכם ביצירת התכנים המתאימים למיצוב הנכון ביותר של המשרד.

 

 

צור קשר

צור קשר

צור קשר 03-6479363