הצוות שלנו

פרופ' אברהם שר

יועץ למשרדי עו"ד ולארגונים בינלאומיים מתחום המשפט

פרופ' לשעבר באונ' לונדון- Institute of Advanced Legal Studies, יועץ למשרדי עו"ד ולארגונים בינלאומיים מתחום המשפט. מתמחה במדידה והערכה של עבודת עורכי- דין ומשפטנים בסקטור הפרטי והציבורי, תוך התאמת כלי המדידה לאופי האירגון וטיב העבודה המשפטית. מוביל פרוייקטים בתחום שינויים מבניים של השרותים המשפטיים. פרסם מאמרים רבים המתייחסים לעבדותו של עוה"ד.

ליאורה לבנשטיין

מנכ"לית

בראש צוות אנשי מפתח עומדת ליאורה לבנשטיין – יועצת ארגונית בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל- אביב, המתמחה מזה 20 שנים בעבודה בפיתוח עסקי ואסטרטגי למשרדי עורכי דין. לפני עבודתה עם משרדי עורכי דין, ליאורה צברה ניסיון בייעוץ ארגוני בקרב חברות מסחריות וארגונים ציבוריים. בעבודתה, ליאורה מתמקדת בפיתוח עיסקי של משרדי עורכי דין באמצעות ניתוח ביצועים כספיים, ליווי מהלכים עיסקיים של מיזוגים בין משרדי עורכי דין מיתוג המשרד ושיווק שרותים משפטיים. ספרה של ליאורה "ניהול משרדי עורכי דין – כל הדרכים לניהול עסק רווחי ומצליח" הוא הספר היחידי הקיים בשפה העברית בתחום ניהול משרדי עורכי דין. ספרה השני בנושא "שיווק משרדי עורכי דין במדיה הדיגיטלית" עומד לצאת לאור בהוצאת בורסי ספרות משפטית.

נחמה לוי

מנהלת לוגיסטיקה ותחום קשרי לקוחות

מנהלת לוגיסטיקה. ניהלה אגפי משאבי אנוש בארגונים שונים.
משמשת כחונכת למנכ"לים של משרדי עורכי דין תוך התאמה לצרכים היחודיים של כל משרד. נחמה מביאה לאנשי מפתח את נסיונה בהכנת ארגונים למבדקים לקבלת תקן 9000 ISO של מכון התקנים בישראל לצורך שיפור מתמיד של תהליכי עבודה והתייעלותה.
כמו כן, נחמה מנהלת תחום קשרי לקוחות באנשי מפתח.

עו"ד דוד משה-חי

ראש תחום מיזוגים והשמות של עורכי דין בכירים

עומד בראש תחום מיזוגים והשמות של עורכי דין בכירים. דודי מלווה תהליכי מיזוג והצטרפותם של משרדי עורכי דין משלב האיתור, המו"מ, כריתת הסכם המיזוג עד להשלמת תהליך המיזוג. דודי מטפל במיזוגים של משרדים מכל סדר גודל. היכרותו המעמיקה עם סקטור עורכי הדין, צרכיו ומאפייניו היחודיים, מקנים לו ראייה רחבה ויכולת התאמה המשלבת הבנת הצרכים המקצועיים של המשרד והתרבות ארגונית.

עו"ד עמיחי לבנשטיין

מנהל שיווק

עמיחי הינו בוגר המרכז הבינתחומי הרצליה במשפטים ובמנהל עסקים (מגמת שיווק). מזה עשור עמיחי עוסק בשיווק של עסקים נותני שירות, תוך יצירת אסטרטגיה שיווקית והקמת צוותי שיווק אינטרדיסציפלינריים שכוללים את תחומי הפרסום, היחסי ציבור, השיווק האינטרנטי. עמיחי מביא לאנשי מפתח מנסיונו ויכולותיו בתחום הפיתוח העיסקי והפיתוח הרשתי. כמו כן, עמיחי מתכנן ומנהל אירועים עיסקיים עבור משרדי עורכי דין.

עו"ד חנה קציר

מומחית לכתיבה ועריכה של ספרות ומסמכים משפטיים

עוסקת בכתיבה ועריכה של ספרות ומסמכים משפטיים. פרסמה ספרים ומאמרים. עורכת ומגיהה עבודות עבור שופטים ועורכי דין. נציגת ציבור בועדת ערר לתכנון ובניה במחוז חיפה.  חנה היא חברת מערכת לשעבר של בטאון "בדלתיים פתוחות" של ועד מחוז חיפה של לשכת עורכי הדין ועורכת משנה של העיתון. כמו כן, עוסקת עו"ד קציר בכתיבת תוכן לאתרים עבור משרדי עורכי דין, בקופירייטינג, ניסוח פוסטים במדיה החברתית, כתיבת ניוזלטר משרדי וניהול קבוצת עורכי דין מובילה בפייסבוק.

גל קרפטי

מומחית בבנייה ועיצוב של ניוזלטרים

מומחית בבנייה ועיצוב של ניוזלטרים שמשרדי עורכי דין שולחים ללקוחותיהם בהתאם לדרישות הספציפות של כל משרד ומשרד. גל יודעת להציע פתרונות יצירתיים לבעיות המתעוררות במהלך בניית הניוזלטר כדי להגיע לתוצאות האופטימליות.

ענבל קהא צור

מנהלת תחום הדרכות והשתלמויות לעורכי דין

יועצת ארגונית ומנחת קבוצות. מנהלת את תחום ההדרכות וההשתלמויות לעורכי הדין באנשי מפתח.
בעלת תואר שני בלימודי עבודה באוניברסיטת תל אביב, ניסיון רב בתהליכי שירות מכירות וניהול במגזר העסקי והציבורי.
מתמחה בהדרכות, סדנאות והרצאות לקבוצות מנהלים ועובדים.
בנוסף, ענבל מתמחה בייעוץ, ליווי ופיתוח מנהלים וצוותים.

מידן שם טוב

יועץ עסקי ופיננסי

יועץ עסקי ופיננסי, בעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במימון וניהול סיכונים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה ותואר שני (M.Sc) במתמטיקה פיננסית עם התמחות בניהול סיכונים ואקטואריה מהפקולטה למדעים מדויקים באוניברסיטת בר-אילן.

שירז עדין

מומחית לאסטרטגיית תוכן ויצירת תוכן שיווקי

מומחית לאסטרטגיית תוכן וביצירת תוכן שיווקי בעברית ובאנגלית בהתאמה לכל ערוצי המותג. שירז הצטרפה לאנשי מפתח לאחר עבודה בעולם ההיי טק במסגרת תפקידים ניהוליים שמלאה בחברות מובילות.

מיכאל לבנשטיין

מנהל מדיה דיגיטלית

מיכאל הינו מהנדס תוכנה בוגר אוניברסיטת חיפה. מיכאל מספק פתרונות יצירתיים לפעילות במדיה הדיגיטלית במכלול הערוצים, התפורים לצרכי כל משרד עורכי דין. מיכאל מספק כלים להשגת המטרות העיסקיות של משרד עורכי דין בהתאם למטרות העיסקיות של המשרד ובהתאם למאפייניו הייחודיים שהם פועל יוצא ממיצובו, תחומי עיסוקיו וגודלו.