אודות המשרד

אנשי מפתח – פיתוח עסקי ואסטרטגי למשרדי עורכי דין

אנשי מפתח מתמחים בייעוץ עיסקי ושיווקי למשרדי עורכי דין, לצורך מתן מענה לצרכים הניהוליים, השיווקיים והארגוניים של המשרד. אנשי מפתח מספקים פתרונות למשרד עורכי דין כארגון ומלווים אותו בשלבים השונים של התפתחותו, על מנת שזה יוכל להגשים את המטרות המקצועיות והעסקיות שהציב לעצמו.

הייעוד שלנו הינו הגדלת ההכנסות של משרד עורכי דין כארגון עסקי וייעול התנהלותו על מנת להשיג תוצאות מקצועיות ועיסקיות טובות יותר. הדבר נעשה באמצעות יצירת אסטרטגיה נכונה, שיווק ממוקד, שיפור שיטות העבודה, ייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי.

מרבית משרדי עורכי דין מתנהלים במסגרת של שותפות. אנשי מפתח מלווים את השותפות בכל הנוגע למנגנוני תגמול של השותפים ושל עורכי הדין השכירים.

אנשי מפתח מלווים עורכי דין בהצטרפותם למשרדים הן ששכירים והן כשותפים. משרדי עורכי דין הבודקים אפשרויות למיזוג ימצאו באנשי מפתח את הידע, הנסיון ואת השותפים האסטרטגיים שנאתר עבורכם.

בנוסף, אנשי מפתח פעילים במחלקות משפטיות של אירגונים פרטיים וציבוריים . העבודה במחלקות המשפטיות כוללת רה-ארגון של האגף המשפטי, יצירת נהלי עבודה ושיטות בקרה.

צוות אנשי מפתח מורכב ממומחים מנוסים בדיסציפלינות שונות מתחום הארגון, הניהול, הגיגיטל והפיננסיים. המומחיות המשולבת שלנו מספקת מגוון פתרונות ייחודיים ומטרייה רחבה של שירותים למשרדי עורכי הדין.

לאור הדינמיות בסקטור של עורכי דין, נפתחים מדי שנה עשרות משרדי עורכי דין חדשים. אנשי מפתח מלווים את המשרדים החדשים ובשלבי הקמה ומתאימים להם תוכניות עבודה.

השירותים העיקריים שלנו:
* פיתוח עסקי
* ניהול שיווק המשרד במיקור חוץ LegOut
* שירותי שיווק דיגיטלי
* הקמת משרד עורכי דין
* רה-ארגון המשרד/מחלקה משפטית
* תוכניות תגמול עבור שותפים ושכירים
* מיזוגים והשמה של עורכי דין בכירים
* ייעוץ ארגוני
* סדנאות, סמינרים והדרכות

צור קשר

צור קשר 03-6479363